Usługi AP Optymalizacja (wybrane):

I. Najważniejszą oferowaną przez nas usługą jest oferta „Zewnętrznej komórki marketingowej dla Twojej firmy„.

Nasza usługa skierowana jest do firm, które nie posiadają własnych działów marketingowych oraz nie zatrudniają specjalistów ds. marketingu. Dzięki naszej pomocy będą mieli Państwo dostęp do specjalistów z dziedziny marketingu, którzy pomogą Państwu osiągnąć sukces w Internecie.

Oferowana przez nas usługa została stworzona, aby pomóc przedsiębiorcom osiągnąć sukces w Internecie, bez konieczności zatrudniania specjalistów ds. marketingu i wizerunku.

Jesteśmy przekonani, że nasza usługa spełni wszystkie Państwa oczekiwania, ponieważ oferujemy pełny zakres usług marketingowych, które pozwolą wzmocnić wizerunek Państwa firmy i zwiększyć liczbę klientów.

Naszym atutem jest wiedza poparta długoletnią praktyką w dziedzinie marketingu, dzięki której możemy Państwu towarzyszyć na każdym etapie działań. Oferujemy szereg usług marketingowych, w tym:

 • Analiza rynku i konkurencji – na podstawie naszego doświadczenia i narzędzi analitycznych, przeprowadzimy dla Państwa kompleksową analizę rynku i konkurencji. Dzięki temu, poznając swoich klientów oraz ich preferencje, pomożemy stworzyć skuteczną strategię marketingową.
 • Kampanie reklamowe – zaprojektujemy i wdrożymy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, w Google Ads oraz na innych platformach reklamowych, które przyciągną uwagę klientów.
 • Content marketing – stworzymy dla Państwa wartościowe treści, które przyciągną uwagę klientów i pomogą budować wizerunek marki.
 • Zarządzanie mediami społecznościowymi – będziemy zarządzać Państwa profilami w mediach społecznościowych, co pozwoli na skuteczniejsze dotarcie do klientów oraz wzmocnienie relacji z nimi.
 • E-mail marketing – zaprojektujemy i wyślemy skuteczne kampanie e-mail marketingowe, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów oraz zwiększą konwersję.
 • Statystyki i analiza — oferujemy także monitoring i raportowanie wyników.
 • Szkolenia — przygotujemy współpracowników do lepszej, bardziej efektywnej pracy w BOK i w budowaniu relacji ze stałym i potencjalnym klientem.
 • Wdrożenia – dokonamy wdrożeń rozwiązań informatycznych (np. CRM, również CMS dla stron www) w celu optymalizacji procesu zarządczego w firmie z naciskiem na właściwy obieg i zapis informacji w firmie.

Nasze doświadczenie w marketingu i wizerunku pomoże Państwu osiągnąć sukces na rynku

Przykład oferty:

Przy „Zewnętrznej Komórce Marketingowej” staramy sie, aby każda oferta była unikalna i dostosowana do oczekiwań naszego klienta.

II. oferujemy usługi w zakresie projektowania i wykonania strony internetowej (również sklepu) dla Państwa firmy.

AP Optymalizacja zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych już od wielu lat i mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Celem naszej pracy jest stworzenie dla Państwa strony internetowej, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania i wymagania. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie tworzenia strony — od pierwszych koncepcji po wdrożenie finalnego produktu.

Nasza oferta obejmuje:

 • Projektowanie i wykonanie strony internetowej
 • Dostosowanie strony do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta
 • Pełne wsparcie techniczne na każdym etapie projektu
 • Optymalizacja strony pod kątem SEO
 • Integracja z narzędziami analitycznymi
 • Wdrożenie strony na serwerze klienta
 • Szkolenie dotyczące zarządzania i aktualizacji strony

Zapewniamy, że nasza praca jest zawsze wykonywana z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w projekt gwarantujemy, że Państwa strona internetowa będzie funkcjonalna, estetyczna i łatwa w obsłudze.

Przykład oferty:

Jeśli ktoś jest zainteresowany profesjonalną standardową stroną www w atrakcyjnej cenie (w ofercie Hosting, SSL z domeną .pl, na stronie unikalna treść opracowana pod SEO dla 8 podstron z grafiką, formularz kontaktowy z reCaptcha oraz roczna aktualizacja CMS-a w cenie)? Promocyjna cena 2400 zł obowiązuje tylko podczas rozmowy przez podanie kodu „AP8”. Zapraszam do kontaktu: +48 531888925

III. oferujemy usługi w zakresie pozycjonowania/SEO.

Oferujemy usługi w zakresie pozycjonowania/SEO, audytu strony internetowej, analizy konkurencji oraz optymalizacji treści. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i pomoże w osiągnięciu lepszych wyników w wyszukiwarkach.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych strategii SEO dla firm działających w różnych branżach. Nasi doświadczeni specjaliści SEO stosują najnowsze techniki i narzędzia, aby zapewnić Państwu najlepsze wyniki.

Oferujemy szereg usług, w tym:

 • Audyt strony internetowej — przeprowadzimy wnikliwą analizę Państwa strony internetowej, aby zidentyfikować jej mocne i słabe strony oraz wskazać obszary, które wymagają optymalizacji.
 • Analiza konkurencji — przeanalizujemy działania Państwa konkurentów, aby zidentyfikować ich strategie SEO i wskazać obszary, w których można osiągnąć przewagę konkurencyjną.
 • Optymalizacja treści — dostosujemy treści na Państwa stronie internetowej do wymagań algorytmów wyszukiwarek, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania.
 • Pozycjonowanie/SEO — zaprojektujemy i wdrożymy strategię SEO, która pozwoli zwiększyć widoczność Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach i przyciągnąć większą liczbę potencjalnych klientów.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii SEO dla firm działających w różnych branżach. Pracujemy z doświadczonymi specjalistami SEO, którzy stosują najnowsze techniki i narzędzia, aby zapewnić Państwu najlepsze wyniki.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie pozycjonowania, w tym analizę słów kluczowych, optymalizację treści na stronie internetowej, link building oraz raportowanie wyników.

Przykład oferty z cennika:

63. Audyt strony internetowej: struktura witryny (przejrzystość i poprawność kodu, opcjonalnie zagnieżdżonej treści opisowej i jakość kontentu), nazwa i historia, linki zwrotne (wewnętrzne i zewnętrzne): od 2400 zł,

64. Pozycjonowanie (SEO) i optymalizacja strony internetowej w celu uzyskania najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google dla wybranych słów/fraz kluczowych: od 1200 zł miesięcznie,

Dla pozycji 63. promocyjna cena 1700 zł obowiązuje do 15 marca 2023. Zapraszam do kontaktu: +48 531888925

IV. Usługa Foto i Video

Oferujemy stworzenie dokumentacji foto i video, wykonywanie i obróbka zdjęć pod wymogi publikacji w Internecie, zdjęcia sferyczne i panoramiczne do Google Map, infografiki, kolaże, krótkie filmy z wydarzeń, wywiady, fotografia i video produktowe, obróbka video, przesył i udostępnianie.

Przykład oferty:

Kliknij tutaj

V. Szkolenia

Szczegóły znajdziesz w cenniku. Już dzisiaj możesz zapisać się na szkolenie Jak samemu zbudować stronę internetową krok po kroku

VI. Pełny wykaz usług znajdą Państwo w cenniku

 

Ważne pytania?

Czy możliwy jest wzrost konwersji i jednoczesne obniżenie kosztów marketingowych?
– Tak, tutaj proponuję rozwiązanie oparte o moją wiedzę i doświadczenie.

Zapraszamy do darmowej konsultacji:

Na wstępie proponuję do 20 minut rozmowę telefoniczną (+48531888925) w celu wspólnego napisania briefa*. Brief ułatwi przygotowanie dla Państwa optymalnego rozwiązania – oferty.

Mogą Państwo skorzystać z opcji wypełnienia poniższego formularza. Przez wysłanie formularza otrzymują Państwo 20% rabatu na wszystkie wymienione usługi.

W celu zapewnienia wykonywania usług na najwyższym poziomie
prosimy o przysłanie do nas zapytania w formie briefa:

🟠ℹ🔴Co powinien zawierać dobry brief?

W zależności od przyjętej formy briefu może on zawierać nieco inne rodzaje informacji. Jednak szkielet, pewien wzór będzie zawsze miał podobne cechy charakterystyczne. Z pewnością dobry brief powinien zawierać przynajmniej po części następujące dane:

 1. Dane firmy.
 2. Opis firmy.
 3. Informacja na temat produktu lub marki.
 4. Dotychczasowa strategia marketingowa/reklamowa firmy.
 5. Konkurencja.
 6. Grupa docelowa. Informacja o tym, kto jest klientem firmy.
 7. Cele marketingowe planowanych działań.
 8. Cel komunikacyjny planowanej akcji.
 9. Zasięg kampanii marketingowej.
 10. Aktualne badania – dane badań, testów o produkcie bądź firmie.
 11. Opis przewag produktu nad produktami konkurencji.
 12. Wytyczne i wskazówki do tworzenia przekazu reklamowego. W tym USP – unikalna cecha marki.
 13. Pożądany wizerunek marki.
 14. Składniki i ograniczenia przekazu reklamowego.
 15. Budżet planowanej akcji.
 16. Ramy czasowe planowanej kampanii.

Oczywiście trzeba pamiętać, że każdy rodzaj briefu będzie nieco inny, bo będzie odnosić się do różnych akcji lub elementów działań reklamowych.

Dobry brief to niezwykle przydatne narzędzie komunikacji. Czy można się bez niego obejść? Oczywiście, że tak, tylko po co tracić czas i pieniądze, skoro istnieje narzędzie porządkujące wiedzę i ułatwiające przeprowadzenie działań marketingowych firmy? Realizacja kampanii reklamowej zwykle związana jest z wydawaniem pokaźnych kwot, a każde narzędzie pomagające wydawać je jak najbardziej racjonalnie jest na wagę złota dla właściciela i zarządu firmy

Źródło: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-brief-czym-jest-i-co-powinien-zawierac